אודות

אודות המשרד

משרד עורך דין רפאל כהן הינו משרד בוטיק בתחום דיני משפחה וגירושין ,ייצוג משפטי בבית משפט לעינייני משפחה ו/או בית הדין הרבני על כל גווניו . משרד עו"ד כהן שם דגש ייחודי ופרטני בתחום הגישור הזוגי משפחתי על כל סוגי הסכמיו. עו"ד כהן שואף במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו, כאשר השאיפה הראשונית להגיע לשלבי משא ומתן והגעה להסכם אופטימלי על מנת לחסוך בזמן, הוצאות כספיות יקרות ועוגמת נפש הכרוכים בניהול הליך משפטי ממושך. עם זאת, עו"ד כהן, יעמוד איתן ונחוש אל מול צד המנסה לסכל את טובת לקוחותיו ולפגוע בזכויותיהם שלא בתום לב אם בהליך גישור ו/או במסגרת הליך משפטי. עו"ד כהן, מאמין שכל הליך משפטי צריך להסתיים מהר ככל האפשר בהגינות מרבית , כך שכל צד יפתח בחיים חדשים וימזערו פגיעה בקטינים ככל שישנם. המשרד מעניק טיפול וליווי אישי , משפטי ומקצועי בהסתכלות כוללת ופרטנית, תוך התחשבות בבעיות ספציפיות של כל לקוח ומתן מירב פתרונות ואפשרויות לכל בעיה ביעילות ובמהירות ככל שניתן לצרכי הלקוח. השירותים המשפטיים המקצועיים, לצד היחס והליווי האישי הצמוד, מובילים את המשרד להצלחות לשביעות רצון הלקוחות. המשרד ממוקם בעפולה רחוב חביבה רייק 9 , קרוב למתחם עמק סנטר ליד ביה"ח העמק.

אודות עו"ד רפאל כהן

לימודי אקדמיה:

  • תואר ראשון – ניהול ומשאבי אנוש אונ' בר-אילן בהצטיינות
  • תואר ראשון – משפטים
  • עו"ד – חבר לשכת עורכי הדין בישראל.

לימודי תעודה:

  • מגשר כללי – מכללת כנרת בשיתוף קבוצת גבים
  • מגשר זוגי ומשפחתי – מכללת כנרת בשיתוף קבוצת גבים.
  • יועץ זוגי – מכללת תילתן בשיתוף מכללת הנות
  • יועץ זוגי בכיר – מכללת תילתן בשיתוף מכללת הנות.
  • יועץ מיני – מכון פתרונות בשיתוף האגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי.
ארגז הכלים הרב והמקצועי שרכש עו"ד כהן, לצד אופיו  וניסיונו, הינם ייחודיים בתחומו במטרה להפוך את הליך הגישור הזוגי משפחתי לתחום ייחודי ומקצועי בפני עצמו, הראוי לתשומת לב מיוחדת בגלל רגישותו האמוציונאלית, מורכבותו האישית ומהותו המשפטית. עו"ד כהן מייצג את לקוחותיו בבית המשפט ו/או בית הדין הרבני באופן המקצועי והיעיל ביותר. אפשר לעשות זאת אחרת, זה תלוי רק בכם, כיצד ? ועם מי , לעשות זאת !כאן בשבילכם, בצד המקצועי והאנושי  !לתיאום פגישת ייעוץ חייגו- 054-7911163

עו"ד רפאל כהן

עו"ד כהן בעל שני תארים אקדמיים ומגוון לימודי תעודה בגישור זוגי ומשפחתי ונותן ייעוץ משפטי ראשוני בהתנדבות במסגרת שירות ייעוץ לאזרח בעפולה והאזור. עו"ד כהן מתמחה בתחום דיני משפחה והמעמד האישי על כל רבדיו תוך שימת דגש על מתן מענה וליווי אישי לכל לקוח לפי צרכיו ומטרותיו הייחודיים.

5/5
לתיאום פגישת ייעוץ חייגו: 054-7911163

מאמרים

פתח
1
איך אפשר לעזור?
שלום וברכה
Call Now Button